O pronájmu skákacích nafukovacích hradů

Otázky a odpovědi

UPOZORNĚNÍ:


V případě vrácení mokrého nebo špinavého hradu, vám bude z kauce automaticky odečtena částka 1000 Kč. Bohužel jsme toto opatření museli udělat, protože někteří zákazníci nechají hrad po dešti mokrý v tašce a vyčištění je následně velmi časově a technicky náročné. Hrady před každým vypůjčením pečlivě čistíme a kontrolujeme, aby je měl každý z vás v TOP stavu. Buďte prosím i vy ohleduplní vůči nám a starejte se o hrad během používání, jako by byl váš vlastní. Děkujeme 🙂

 • Jaká je délka pronájmu na víkend?

  Délka pronájmu na víkend je stanovena od soboty 8-10 hodin do neděle 20 hodin.Dle domluvy a obsazenosti lze vyzvednout také v pátek večer.

 • Jak je hrad velký? Převezu ho v osobním automobilu?

  Ano, hrad je sbalen ve velké tašce, která se vleze do kufru osobního automobilu. Fotodokumentaci naleznete v kategorii návod.

 • Opravdu zvládnu skákací hrad rozbalit a nafouknout sám?

  Ano, bez problémů ho zvládne postavit jedna dospělá osoba sama. Postup je snadný – vytáhnete skákací hrad z přepravní tašky, rozložíte podkladovou folii a na ni roztáhnete hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) – jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Poté zapnete fukar a hrad se během minuty nafoukne. Následně pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Ke každému hradu obdržíte Návod na postavení a složení hradu. Navíc na našich webových i FB stránkách je názorná fotoreportáž.

 • Jak mám atrakci objednat?

  Ideálně použít náš nezávazný poptávkový formulář u atrakce, kdy dostaneme od Vás veškeré informace ohledně zapůjčení. My Vás budeme co nejdříve kontaktovat ohledně Vašich požadavků na atrakci, zodpovíme Vaše případné dotazy a domluvíme si termín předání.

  Samozřejmě můžete využít i telefonického, nebo e-mailového kontaktu apod., záleží jen na Vás, jak jste zvyklí. Najdete nás i na Facebooku a Instagramu, kde nám také můžete zaslat zprávu.

 • Uzavírá se Smlouva o pronájmu?

  Ano. Při předání hradu bude s Vámi sepsána jednoduchá Smlouva o pronájmu hradu, požádáme Vás o předložení průkazu totožnosti, či jiného dokladu a složení vratné kauce. Pokud tedy za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být tato smlouva vedena na údaje toho, kdo hrad vyzvedává. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, který není přítomen při vyzvedávání hradu.

 • Platí se vratná kauce za půjčení hradu?

  Ano, při vyzvedávání hradu budete požádáni o složení vratné kauce 2000,- při osobním odběru a 3000,- při zaslání poštou. Kauce Vám bude vrácena po kontrole hradu při jeho vrácení. V případě dodání poštou, bude vrácena kauce převodem na Váš účet do 7 dnů po vrácení hradu poštou. Číslo účtu nám uvádíte po rezervaci hradu e-mailem, jakmile Vás vyzveme.

 • Co mám dělat, když omylem hrad propíchnu? (malá dírka apod. )

  Propíchnutí hradu je v podstatě neproveditelné, pokud dodržujete pravidla o používání atrakce jako je vstup bez bot, bez kovových ozdob na oblečení a ostrých předmětů. Avšak dějí se různé náhody a my jsme na ně připraveni. V případě malého propíchnutí hrad normálně funguje dál, protože fukar je velmi výkonný. Přesto je nutné nás kontaktovat a tuto informaci nám sdělit.

  V případě velkého poškození hradu nás prosím ihned kontaktujte a problém vyřešíme spolu.

 • Co se děje, pokud prší?

  Pokud začne pršet je nutné ihned kompresor, který je zapojen do elektrického napájení, odpojit a schovat na suché místo, a to z důvodu nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Hrad je také nutno co nejrychleji schovat nebo zakrýt, aby nezmokl. Pokud už Vám hrad zmokne, je potřeba jej nechat uschnout. Jen suchý hrad můžete sbalit do přepravní tašky. Pokud Vám hrad nestihne uschnout a vy jej již musíte vrátit, prosím kontaktujte nás a domluvíme se individuálně.

 • Co když se nafukovací hrad zašpiní?

  Na atrakci je povolen vstup bez bot, bez jídla a pití. Pokud se vám ale náhodou stane, že hrad zašpiníte, stačí omytí jen čistou vodou bez saponátu. Vždy používejte pod hrad podkladovou plachtu, abyste zamezili jeho znečištění.

 • Jak zabalit atrakci?

  Uklizení hradu je také snadné a jednoduché. Zabere Vám pár minut času. Po vypnutí kompresoru se hrad sám během minuty vyfoukne. Pak ho stačí odkolíkovat, sbalit a umístit do přepravní tašky. Vždy sbalte jen suchý a čistý hrad. Podkladovou plachtu prosím otřete do sucha.

 • Poskytujete dozor u atrakce?

  Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod.

 • Má hrad potřebné atesty?

  Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

 • Jak funguje zapůjčení skákacího hradu poštou?

  Dopravu k Vám i zpět objednáme za Vás a nemusíte se o nic starat, pouze vyzvednout a odevzdat kurýrovi.Hrad odešleme 48 hodin předem, čili již ve středu, aby Vám do pátku dorazil. Vy nám hrad odešlete ihned v pondělí.

 • Co se stane, pokud nestihnu vrátit hrad včas?

  Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd. účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém. Do dnešního dne jsme nemuseli žádný problém řešit, určitě se tedy nestane ani Vám.

 • Můžu atrakci použít při kulturní akci a vybírat vstupné?

  Bohužel nemůžete, atrakce nejsou určeny ke komerčním účelům, ale pouze pro soukromé oslavy, party a jiné podobné soukromé, či firemní akce.

 • Kolik stojí elektřina při zapnutém hradu?

  Při průměrné spotřebě 500 W stojí jedna hodina provozu přibližně 2,-. Pokud atrakce bude nafouknuta 10 hodin, bude Vás to stát přibližně 20,-.

Pronájem nafukovacích skákacích hradů

Nabídka skákacích hradů pro děti