Stánek prodeje cukrové vaty a popcornu s obsluhou

 VÍCE INFORMACÍ

Nabídka je platná pouze pro Ms kraj, Vysočina a Jižní Čechy

Pronajměte si stánek s neodolatelnou cukrovou vatou a popcornem!
Oslněte návštěvníky vaší akce sladkou a chutnou cukrovou vatou a popcornem přímo z našeho stánku. Naše profesionální obsluha se postará o každý detail, abyste si užili skvělý zážitek.

Děkujeme za Váš zájem o naše služby s cukrovou vatou a popcornem. Rádi Vám poskytneme potřebné informace.

Časový pronájem: Nabízíme možnost časového pronájmu, kdy si můžete objednat cukrovou vatou a popcorn na určitý časový rámec. Minimální doba pronájmu je 120 minut. Během této doby bude naše obsluha vyrábět a rozdávat cukrovou vatu a popcorn zcela zdarma. Tato služba je vhodná například pro veřejné akce, festivaly nebo jiné podobné události, kde chcete nabídnout návštěvníkům zdarma cukrovou vatou.

Porce-zakoupení: Můžete také zakoupit určité množství porcí cukrové vaty a nebo popcornu , které budou rozdávány zdarma. Máte možnost obdržet kupóny, které poté můžete rozdávat zájemcům. Po předložení těchto kupónů bude zájemcům vydána porce zdarma.

Promo: Máme připravenou nabídku s pevně domluvenou hodinovou sazbou za neomezený počet cukrových vat a popcornu na Vaší akci. Tuto částku hradí objednatel a porce  jsou následně rozdávány zdarma formou cateringu. Tato možnost je vhodná pro firemní akce, veřejné promo akce nebo jiné události, kde chcete nabídnout návštěvníkům zdarma cukrovou vatou a popcorn.

Akce: Pokud plánujete akci a nechcete na ní chybět stánek s cukrovou vatou a popcornem, rádi se s Vámi domluvíme na účasti. Můžeme společně najít způsob, který bude vyhovovat oběma stranám a zajistí, že na Vaší akci bude cukrová vata a popcorn k dispozici.

Pokud máte zájem o více informací nebo chcete domluvit konkrétní podrobnosti ohledně našich služeb, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.

cena dle domluvy

Nezávazná rezervace

V současné době je nabízen stánek s cukrovou vatou a nebo popcornem pouze na pobočce Ostrava , Vysočina a Jižní Čechy.