Stroj na popcorn

Zážitek jako v kině se strojem na popcorn pro 5–6 kg občerstvení za hodinu

Stroj na popcorn to je červené a hranaté, retro a naprosto přitahuje veškerou pozornost? Tento stroj na popcorn od společnosti Royal Catering! Jeho výrazný design s červeně smaltovanou střechou je skutečným hitem. Může se pochlubit také vyhřívanou a osvětlenou komorou, systémem míchání a automatickým termostatem. Popcornovač pracuje s výkonem 1600 W a rychle dosáhne provozní teploty. S tímto přístrojem můžete vyrobit 160 litrů popcornu za hodinu (cca. 5–6 kg/h) – ideální pro profesionální využití k rychlé výrobě velkého množství popcornu.

Kreativní občerstvení díky popcornovači od společnosti Royal Catering

Ať už sladký nebo slaný popcorn – s tímto strojem na popcorn je možné cokoli. Přístroj pracuje se 2 různými teplotami. Pro sladký popcorn použijte nižší teplotu 150 °C, pro klasický popcorn doporučujeme 180 °C. Díky tomu je popkornovač vhodný zejména pro občerstvení v kinech, na akcích nebo oslavách.Naše doporučení pro křupavý popcorn: Použijte kokosový olej, protože vydrží bez spálení teplotu až 240 °C.

Mimořádná pochoutka: hrnec je potažen teflonem, takže se popcorn nepřipaluje. Má průměr 18.5 cm a hloubku 5.8 cm. Chcete-li konvici vyčistit, jednoduše ji vyjměte z komory. Popcornovač se snadno čistí, protože je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a tvrzeného skla. Díky tomu je stroj velmi robustní a bezpečný pro potraviny.

 

Stroj na popcorn
El. parametry stroje 1600 W, 230 V
Rozměry stroje (š x h x v) 76 x 56 x 42 cm
Osvětlení ANO
Hmotnost stroje 23 kg
Výkon stroje 5–6 kg/h (16 l/h)

1 500 Kč / den

2 200 Kč / víkend

+ použité suroviny

 

Stroj na popcorn pro vaši akci

Pořádáte svůj velký den a chcete být originální? Využijte naši půjčovnu a vyrobte si tolik popcornu, kolik jí jen dokážete sníst. Informujte se o podmínkách zapůjčení stroje na výrobu popcornu.

příslušenství – součástí dodávky jsou odměrka a lopatka

výkon – díky 1600 W až 6 kg popcornu za hodinu

odolnost – osvětlená komora z tvrzeného skla

spolehlivost a bezpečnost – nepřilnavý teflonový povrch, míchací systém a ochrana proti přehřátí

snadná údržba – díky použití ušlechtilé oceli, promyšlené konstrukci a vyjímatelné nádobě

V případě vrácení nevyčištěného party stroje účtujeme poplatek 300 Kč za jeho čištění.