Výrobník cukrové vaty s vozíkem

Každé dítko miluje cukrovou vatu! Pokud chcete pro své děti zajistit nezapomenutelný zážitek z oslavy, cukrová vata je to pravé. Víte o tom, že jedna velká porce cukrové vaty má jen 52 kcal (218 kJ)? Nemusíte se tedy ani obávat o štíhlou linii. Tato lehounká pochoutka příjemně provoní Váš dům i zahradu, vatu lze točit, jak doma, tak i venku. Točení vaty je snadné, naše stroje jsou uživatelsky přívětivé, stačí zapojit do sítě, nechat rozehřát a pak už jen dávkovat cukr a točit. Nemusíte se bát, že Vám bude vata poletovat kolem, stroje máme jednoporcové, tzn. 1 odměrka cukru (20g)= 1 vata a tak pořád dokola.

 

Výrobník cukrové vaty
El. parametry stroje 1000 W, 230 V
Rozměry stroje (š x h x v) bez talíře 32 x 32 x 30 cm
Průměr nerezového talíře/výška 50 cm/16 cm
Průměr plexi krytu/výška 50 cm/35 cm
Hmotnost stroje 14 kg
Výkon stroje 100 porcí (20g)/hod

1 200 Kč / den

1 600 Kč / víkend

+ použité suroviny: cukr 150 Kč/Kg, špejle 1 Kč/kus

 

Výrobník cukrové vaty s vozíkem pro vaši akci

Pořádáte svůj velký den a chcete být originální? Využijte naši půjčovnu a vyrobte si tolik cukrové vaty, kolik jí jen dokážete sníst. Informujte se o podmínkách zapůjčení stroje na výrobu cukrové vaty.

V případě vrácení nevyčištěného party stroje účtujeme poplatek 300 Kč za jeho čištění.

V případě, že plánujete výrobu méně než 150 porcí, nabízíme Vám pronájem stroje a Vy si můžete vyrábět cukrovou vatu sami. V tomto případě zvolte možnost vyzvednutí osobně.

V případě, že plánujete výrobu 150 a více porcí, zvolte si možnost komplet servis, kdy Vám nabízíme kompletní dodání stroje na výrobu cukrové vaty včetně obsluhy a Vy máte více možností, jak s tím naložit. Buďto můžete využít časového pronájmu, kdy minimální dobou je 120 min a my budeme v daném čase nabízet cukrovou vatu zdarma. Následně nabízíme možnost, že si zakoupíte určitý počet kusů cukrové vaty, které rozdáme zdarma, případně můžete obdržet kupóny, které rozdáte návštěvníkům Vaší akce a těm po předložení kupónu bude vydána porce cukrové vaty. Služba komplet servis platí pro pobočku Ostrava.